Darmowy poradnik o rozwiązaniach dedykowanych i open source

poradnik e-commerce

A co znajdziesz w treści? Porady profesjonalistów w dziedzinie technologii stosowanych w e-commerce, inspirujące case studies, wskazówki na temat wdrożeń technologii i rozwoju e-sklepu. To wszystko czeka na czytelników bezpłatnej publikacji, przygotowanej przez ekspertów Izby Gospodarki Elektronicznej. 

Poradnik jest skierowany głównie do osób działających w branży e-commerce. Ale przygotowując treści staraliśmy się także o przygotowanie źródła wiedzy dla osób, które dopiero planują założenie e-biznesu. W powstanie publikacji zaangażowali się praktycy w zakresie rozwiązań technologicznych e-commerce -czyli Softhis, Bold oraz Orba.

Dlaczego? Najlepiej ujął to jeden z autorów:

– Dzisiejszy e-konsument oczekuje przyjemnych i szybkich e-zakupów. Każdy, bez względu na wielkość i rozpoznawalność e-biznesu jest błyskawicznie oceniany przez konsumentów w koszyku zakupowym. Uważamy, że w interesie nas wszystkich jest wzajemna edukacja, dzielenie się know-how, aby w efekcie uzyskać lepsze wskaźniki satysfakcji e-konsumentów i wolumenu sprzedaży. Najlepsza wiedza pochodzi z praktycznych doświadczeń, dlatego zaangażowaliśmy się w przygotowanie materiału o rozwiązaniach dedykowanych w e-commerce. – podsumowuje Marcin Nowak, Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży Softhis.

Zachęcamy 🙂

Materiał do pobrania znajdziesz tu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn