Nowy CEO Softhis i kurs w stronę oprogramowania workflow i omnichannel e-commerce

Nowy CEO Softhis

Spore zmiany zaszły w naszym ogródku z początkiem nowego roku. Dlatego pozwól, że zrobię małe odstępstwo od zasady nie pisania o wydarzeniach w Softhis na łamach keepinventing.pl.

Już oficjalnie mogę przekazać, że stanowisko CEO firmy objął Marcin Nowak, od 10 lat Członek Zarządu Softhis i Dyrektor Handlowy. Razem ze zmianami personalnymi, przebudowie ulega oferta handlowa Softhis. Spółka zamierza  koncentrować się na 3 najważniejszych obszarach: rozwoju oprogramowania workflow dla biznesu umożliwiającego automatyzację procesów biznesowych, decyzyjnych, rozwiązań wspierających omnichannel e-commerce oraz tworzenia oprogramowania dedykowanego na zamówienie.

„Potrzeby biznesowe naszych klientów sięgają coraz dalej. Dotyczy to nie tylko zakresu funkcjonalnego naszych produktów i ich wdrożeń. Wymagania rosną także w kategoriach bezpieczeństwa, wydajności i możliwości integracyjnych. Coraz większą rolę w kształtowaniu wymagań odgrywają procesy biznesowe, dążenie do ich automatyzacji i usprawnienia. Chcieliśmy, by znalazło to jak najlepsze odzwierciedlenie w naszej aktualnej ofercie.” – stwierdził Nowak, nowy CEO.

Od 10 lat konsekwentnie się rozwijamy w kierunku zaawansowanych rozwiązań IT (#1 w Polsce w Deloitte Technology Fast 50 2013), a klientom dostarcza szybkowdrażalne narzędzia i niezbędną wiedzę, które razem generują wymierne korzyści finansowe.

Łukasz Rzepecki, założyciel, dotychczasowy i główny udziałowiec krakowskiego software house’u, postanowił skupić się nad rozwojem nowych startupów m.in. Autenti.com – platforma podpisywania umów przez Internet, PasujeMi.pl – marketplace modowy oraz Eventi.pl – serwis ułatwiający zamawianie i wystawianie usług przez Internet.

Trzymajcie kciuki za Marcina i Łukasza. Obydwaj mają spore wyzwanie przed sobą w 2016 roku.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn